Nog te bepalen
3500 Hasselt
België
Protocollen faciliteren niet alleen de samenwerking tussen verschillende zorgprofessionals, het leidt ook tot meer kwalitatieve en efficiëntere zorg. Maar hoe begin je daar nu aan? Waar moet je op letten? En hoe weet je of het werkt? Is er onlangs een verpleegkundige gestart in jullie praktijk, of werken jullie al langer multidisciplinair en willen jullie de zorg voor chronische aandoeningen verbeteren? Voor elk wat wils!
In deze 4-delige workshoppenreeks maken we stapsgewijs een protocol op maat van de eigen praktijk en werken we een plan uit om het protocol te implementeren. We richten ons op chronische zorg, zoals diabetes en cardiovasculaire aandoeningen, maar jullie kiezen je eigen focus als praktijk. De tools en templates die gebruikt worden in de workshops worden via een online platform beschikbaar gesteld. Daarnaast voorzien we individuele coaching indien er extra ondersteuning nodig is.
Deze workshops zijn bedoeld voor een duo van praktijkverpleegkundige en huisarts, omdat samenwerken bij het opstellen van een protocol het beste resultaat geeft. Tijdens de workshops maken we dit zo concreet mogelijk. Toch zul je in de praktijk nog wat tijd nodig hebben om verder te werken en jullie plannen af te stemmen met de andere collega’s in het team. Plan deze momenten alvast in jullie agenda.
Je schrijft je in duo in (verpleegkundige en arts) voor de 4 workshops telkens van 13u tot 17u (er is lunch voorzien, we gaan inhoudelijk van start om 13u30). De workshops gaan door op volgende data:
- Workshop 1 (fysiek): Donderdag 19 maart
- Workshop 2 (fysiek): Donderdag 23 april
- Workshop 3 (fysiek): Donderdag 4 juni
- Workshop 4 (online): Donderdag 1 oktober
De workshops komen in aanmerking voor verhoogde tegemoetkoming 'vorming praktijkondersteuning'.
Partners: UAntwerpen, Domus Medica, Artevelde Hogeschool, Vereniging voor wijkgezondheidscentra
De workshops zijn deel van een Europees onderzoeksproject JACARDI waarvoor er op verschillende tijdstippen gegevens zullen worden verzameld. Meer informatie vindt u in het bijgevoegde formulier.
Inschrijven
Voeg het evenement toe aan je winkelmandje en reken af.
Inschrijvingen zijn op persoonsniveau. Als je nog geen account hebt bij Domus Medica, maak je er eerst één aan. Dit is gratis. Klik hiervoor rechtsboven op Aanmelden -> Nieuwe account.
Ben je lid bij Domus Medica? Dan wordt na Aanmelden automatisch het ledentarief toegepast tijdens het afrekenen.