Night of the Proms voor de zorg

Op vrijdag 19 en zaterdag 20 oktober vinden in het Antwerpse Sportpaleis twee Dankedities voor de zorg van de Night of the Proms plaats. Ook huisartsen zijn hierop welkom.

De organisatoren van Night of the Proms, Ziekenhuis Netwerk Antwerpen, GZA Ziekenhuizen en de Vlaamse regering slaan de handen in elkaar om alle zorgverstrekkers en vrijwilligers die het afgelopen anderhalf jaar de strijd aanbonden tegen COVID-19 een Dankeditie voor de zorg van de Night of the Proms aan te bieden. 

Elke zorgverlener kan het evenement met een extra persoon bijwonen. Voor een ticket wordt vooraf 8 euro betaald, maar dat krijgen de zorgverstrekkers de avond zelf in drankbonnen terug. Snel zijn is de boodschap want uiteraard is het aantal plaatsen in het Sportpaleis gelimiteerd.

Filip Ceulemans

(De twee edities zijn ondertussen al uitverkocht, maar er worden middelen verzameld om een derde editie op zaterdag 20/11 om 14u te organiseren.)