Openpraktijkendag 2022

21. De Mier

De Mier, dat is voor ons een team met één visie en één verhaal: een verhaal van huisartsgeneeskunde waarbij we efficiëntie en warmte als grote waarden meedragen. Ons team bestaat uit vier vaste huisartsen, een huisarts-in-opleiding en twee onmisbare administratieve medewerksters.

Als huisartsenpraktijk geloven wij erg in een multidisciplinaire samenwerking. Daarom hechten we veel belang aan onze samenwerking met de eerste lijn om zo de beste zorgen voor onze patiënten te kunnen verwezenlijken. Bijgevolg is er op de eerste verdieping plek voor diverse zorgverleners die ons team versterken.

Adres: Veldkantstraat 54, 1850 Grimbergen

Openingsuren: Voormiddag (10u-13u30)

Samenwerking: Huisartsen, haio, kinesist, kinderpsycholoog, diëtist, vroedvrouw, psychologen, psychiater, administratieve medewerkers. Binnenkort ook een orthopedist

Website: www.demier.be

Publicatie datum
06 apr 2022