Ziggy
Hayot
Regio Tongeren/Sint-Truiden
Tijdens mijn periode als HAIO heb ik gewerkt in Aalst en Nieuwkerken-Waas, en deed mijn ziekenhuisstage op de dienst Spoedgevallen van het AZ Jan Palfijn in Gent. Ik studeerde in oktober 2025 af als huisarts aan de UGent, en besloot op dat moment om mezelf niet direct ergens te gaan vestigen, dit vanuit een interesse om eerst meer ervaring op te doen zowel op medisch vlak als op vlak van praktijkvoering, en dit ook eens buiten mijn vertrouwde thuisprovinvie Oost-Vlaanderen. Momenteel ben ik werkzaam als interimhuisarts in een groepspraktijk in Berchem, maar ik bereid stilaan ook mijn volgende stap al voor namelijk een vervanging in provincie Limburg.
Als arts hecht ik veel belang aan het evidence-based werken, een goede arts-patiëntrelatie gebaseerd op wederzijds vertrouwen en respect, en een gemoedelijke en collegiale sfeer met de mensen waarmee ik samenwerk.
In mijn vrije tijd ben ik graag sportief bezig; ik speel basketbal, ga graag hardlopen, en ga ik graag naar de fitness (alle drie met wisselend succes!). Daarnaast ben ik ook graag bezig in de natuur door te gaan hiken of kamperen.
Concreet ben ik op zoek naar een praktijk die nood heeft aan vervanging voor een zwangerschapsverlof, of een praktijk die graag een extra arts zou willen aannemen voor het drukkere winterseizoen. De concrete periode alsook invulling van de uren is uiteraard bespreekbaar!