Vacature geplaatst op 19 sep 2025
Praktijkhuis De Wijngaard
Wijngaardstraat
2
3290 Diest
België
We zijn op zoek naar een tijdelijke vervanging in verband met moederschapsrust van maart tem augustus 2026. Datum is zeker te bespreken.
Je komt terecht in een hecht en gezellig team bestaande uit 4 vaste huisartsen, een Haio, praktijkassistente, verpleegkundige, diëtiste, psycholoog en seksuologe. We hechten belang aan een goede en nauwe samenwerking. We voorzien 2 overlegmomenten per week. ‘s Middags wordt er samen gegeten.
We werken uitsluitend op afspraak. We beschikken over een praktijkassistente die halftijds aanwezig is. Zij bemant het secretariaat en neemt eveneens een aantal verpleegkundige taken op. Daarnaast is er een praktijkverpleegkundige 30u/w, zij doet zelfstandig consultaties en helpt waar het kan. Huisbezoeken zijn tot een minimum beperkt (max 4 per week) en kunnen met de fiets gedaan worden. Er is een praktijkfiets ter beschikking. We hechten belang aan een goede werk-privébalans en werken elk 1 tot 2 avonden per week. Meer avonden werken is natuurlijk mogelijk zo gewenst. Patiënten zijn niet gebonden aan een bepaalde arts. Een gevulde agenda is gegarandeerd!
Werkschema kan overeengekomen worden, met ruimte voor eventuele nevenactiviteiten.
Er dienen geen wachten overgenomen te worden.
Daktari, Afspraken worden voornamelijk online gemaakt via Doclr of tijdens de beluren.