Vacature geplaatst op 14 jul 2026
Huisartsenprakijk Medilaar
Laar 73
2140 Antwerpen
België
Onze drukke praktijk in Borgerhout heeft plaats voor 7 artsen, waarvan 1 HAIO. Wij zoeken een nieuwe collega om ons team te vervolledigen. Bij voorkeur 4/5e of voltijds vanaf september 2026, maar aantal uren en startdatum zijn zeker bespreekbaar.
De praktijk kent een cultureel-diverse populatie, een afspiegeling van de bevolking in Borgerhout intra-muros. Veel patiënten van niet-Vlaamse origine van allerlei generaties, jonge gezinnen met kinderen, frequent gynaecologische pathologie, chronische zorg in het kader van diabetes, hart- en vaatziekten en polymedicatie, relatief wat minder ouderen en weinig huisbezoeken.
We werken samen met twee psychologen en een diëtiste.
Via wachtkring Antwerpen-Oost indien vervanging met duur > 6m
Troeven van onze praktijk:
- Je hebt een eigen (volledig ingericht) kabinet. Het EMD systeem is CareConnect, agendasysteem Progenda.
- We werken met een voltijds secretariaat waardoor er een minimale belasting is voor telefoontjes en administratieve taken. Er zijn weinig huisbezoeken.
- Omdat we met meer artsen zijn, zijn we flexibel wat betreft werkrooster en vakanties. Een gezonde work-life balance vinden we heel belangrijk! Je kunt je agenda volledig zelf beheren, werken aan het tempo dat jij prettig vindt. Uit ervaring weten we dat de agenda van nieuwe collega’s snel gevuld raakt.
- Er is een wekelijks gezamenlijk overleg, maar ook tussendoor kunnen we bij elkaar terecht.
- We zijn een evidence based, jong team van fijne collega’s!