De artsen kozen hun vertegenwoordigers... en nu aan de slag!

27 jun 2014

[30/6 aanvulling] Vandaag werden de stemmen geteld na de Medische verkiezingen. 3603 artsen kozen voor de Alliantie Artsenbelang - Domus Medica (AADM). Waarvoor onze oprechte dank!

Na de erkenning als 'representatieve organisatie' door het Riziv zet AADM daarmee een tweede belangrijke stap: de mandatering door de artsen zelf.

Concreet betekent dit dat de afgevaardigden van AADM de artsen zullen vertegenwoordigen in de overlegorganen van het Riziv, waaronder in de eerste plaats de Medicomut, waar we drie mandaten op de huisartsenbank verwerven. Vier jaar lang krijgt AADM de kans om zijn toekomstgericht programma stap voor stap om te zetten in concrete maatregelen. Wij kijken alvast uit naar vier boeiende werkjaren.

Wij wensen alle artsen en hun gezinnen een fijne vakantieperiode toe.

Met vriendelijke groeten

Dr. Dominique Thoelen                    Dr. Maaike Van Overloop
Voorzitter Artsenbelang                    Voorzitter Domus Medica


[30/6 aanvulling] Inmiddels publiceerde het Riziv de volledige uitslag incl. de zetelverdeling. AADM mag de komende jaren met ruim 35 afgevaardigden in de verschillende overlegorganen van het Riziv werken aan de toekomst van de gezondheidszorg.