KU Leuven
3000 Leuven
België
Om jou goed op weg te helpen tijdens de volgende stap in jouw carrière organiseert Domus Medica de HAIO KICK-OFF, een gratis infosessie op donderdag 22 juni van 20 uur tot 21.30 uur. Tijdens deze sessie gidsen we jou doorheen de stappen die je dient te ondernemen alvorens je van start gaat als haio. Dit infomoment gaat door op Campus Gasthuisberg (ON 1, lokaal 04.14 – Herestraat 49 in Leuven).
Domus Medica (dr. Jeroen van den Brandt – voorzitter Domus Medica) en Jong Domus (dr. Joke Versmissen) zullen je vandaag te woord staan.
Zit je reeds met vragen?
Voeg deze dan toe aan het inschrijvingsformulier. De sprekers behandelen ze graag tijdens de presentatie. Aan het einde van elke sessie voorzien we bovendien een Q&A, zo heb je ook de dag zelf nog de mogelijkheid om vragen te stellen.
Schrijf je snel in voor deze HAIO KICK-OFF en maak een zorgeloze start als haio.
Deze sessies gaan ook nog door in:
- UAntwerpen: maandag 20 juni van 12u-13u30
- VUB: dinsdag 20 juni van 17u - 18.30u
- UGent: dinsdag 20 juni van 13u-14u30
|